ВИЇЗНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕТІНВЕСТ»

У грудні 2012 року агентство комунікаційних рішень BRIK consulting організувало виїзну конференцію для топ-менеджменту компанії «Метінвест».

Як локацію було обрано туристично-розважальний комплекс «Сонячна Долина» неподалік від міста Чернівці в історичному регіоні України, що на Буковині. Конференція «Метінвест» проходила напередодні новорічних свят, тому перед агентством було поставлено завдання гармонійно поєднати бізнес і розважальну складову. В результаті агентством було розроблено програму конференції, в якій ділові зустрічі і семінари оптимально поєднувалися з корпоративним відпочинком. Учасники конференції чудово провели час, дегустуючи страви «живої кухні» у засніженому лісі, катаючись на гірських лижах і слухаючи виступ фольклорних буковинських колективів на гала- вечері!

Наші проекти

МЕНЕДЖМЕНТ. УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ

Було проведено триденний тренінг для керівників структурних підрозділів Державної установи «Академія патрульної поліції» за підтримки регіонального програмного офісу ICITAP.

Читати більше

Багатомодульна програма для співробітників CORTEVA

У рамках програми розвитку співробітників проведено серію тренінгів:
«Менеджмент. Управління командою»
«Пітчінг-презентація»

Читати більше

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ

У рамках програми розвитку співробітників відділу продажів компанії проведено тренінг «Результативні переговори»
Основний фокус був спрямований на розкриття комунікативно-переговорного потенціалу та формування необхідних навичок для ведення переговорів.
У рамках проведеного тренінгу учасники спромоглися:

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 9 + 1 ?