MotivationShots

MotivationShots

«Великі люди живуть істотним, не погоджуючись на поверхневе; дотримуються реального, не зупиняючись на ілюзорному; лушпиння відкидають, зерно зберігають ».
Лао Цзи
«Я ненавидів кожну хвилину, проведену на тренуванні.
Але я казав собі «Не смій здаватися. Потерпиш зараз-залишок життя проживеш королем рингу »
Мухаммед Алі

MotivationShots

Альберт Ейнштейн писав в одному зі своїх щоденників: «Великий розум завжди стикається з лютим опором навколишньої посередності.
Звичайний розум не здатний зрозуміти людину, яка відмовляється сліпо слідувати за натовпом і вважає за краще бути самим собою »

MotivationShots

Наші можливості безмежні. Питання тільки в тому, наскільки ми готові домагатися результатів і розкривати свій потенціал кожен день? Дисципліновано і наполегливо. Наскільки ми любимо життя, щоб відчувати себе в ній? Чому відомі та успішні люди, якими ми захоплюємося, стали тими, ким вони є? Лише завдяки постійним, нехай невеликим, але регулярним зусиллям. І нехай відразу прогрес не помітний. Якщо кожен день працювати над собою, в світі стане на одного Майстра більше.

MotivationShots

Якщо підліток, протестуючи, прагне до самостійності, значить готовий до неї.
© Саїда Домуллоева
Наша рубрика «запрошений гість» і продовження розмови з Наталею Дичко, про те, які тонкощі потрібно враховувати у вихованні підлітків, і як правильно реагувати батькам, коли підліток на чомусь наполягає?

MotivationShots

Сідаємо зручніше, створюємо приємну атмосферу, заварюємо собі смачний чай або каву і з задоволенням слухаємо продовження інтерв'ю з Наталією Соловей, про те, як можна підвищувати рівень вібрацій і змінювати свою реальність, працюючи зі своєю Свідомістю.
Наталя бізнес-консультант, психолог, вивчає питання вібрацій протягом декількох останніх років і консультує в напрямку квантової психології.
Справжній прогрес людства залежить не стільки від винахідливого розуму, скільки від свідомості.
@ Альберт Ейнтштейн

MotivationShots

Підлітковий вік як вагітність - оточуючим просто треба перетерпіти.
© А. Маркус
Наша рубрика «запрошений гість» і продовження розмови з Наталею Дичко, Наталя - практикуючий психолог, психоаналітик, член української асоціації психоаналізу, про те, які тонкощі потрібно враховувати у вихованні підлітків.
Що робити якщо ваш підліток нічого не хоче робити і як допомогти йому зрозуміти, що з ним відбувається і в чому зацікавити?

MotivationShots

Що несете в своїй свідомості, те і бачите в навколишньому світі, те і притягуєте до себе.
@ Мирзакарим Норбеков
У рубриці «Запрошений гість» продовжуємо розмову з Наталією Соловей, бізнес-консультантом, психологом, про те, як можна підвищувати рівень вібрацій і змінювати свою реальність, працюючи зі своєю Свідомістю.
Наталя вивчає питання вібрацій протягом декількох останніх років і консультує в напрямку квантової психологіі.🍊

MotivationShots

Дорослі, вже давно забули, як були дітьми, закотять очі, посміхнуться і скажуть: "Все пройде". Наче підлітковий вік - хвороба схожа вітрянці. Про нього згадують як про прикрі неприємності, але зовсім забувають, наскільки болісно переживали його в свій час. © Джоді Піколт
Наше наступне відео в рубриці «Запрошений гість» з Наталією Дичко - практикуючим психологом, психоаналітиком, членом української асоціації психоаналізу.
Багато батьків настільки хочуть утримувати свою дитину поруч, що готові на різні хитрощі.
Вони кажуть, що будуть раді, якщо їхня дитина стане дорослим, і чогось в житті доб'ється, але несвідомо вони роблять все, щоб цього не сталося.

MotivationShots

Ну чому те єдине, що ми не маємо, заважає нам насолоджуватися всім тим, що ми маємо? (С)
Друзі, ви часто питаєте про зміну рівня вібрацій на планеті і про те, що в зв'язку з цим змінилося. Наскільки я встигла дослідити цю тему, підвищення рівня вібрацій впливає на життя людей: на їх фізичний стан, здоров'я, свідомість, бізнес та інше.
А значить, міняти треба і підходи в мотивації.
Щоб більше дізнатися про цю тему ми запросили Наталю Соловей дати інтерв'ю для рубрики «Запрошений гість». Наталя - бізнес-консультант, психолог. Вона вивчає питання вібрацій протягом декількох останніх років і консультує в напрямку квантової псіхологіі.🍊

MotivationShots

Щасливі відносини - це коли підліток на питання психолога «опишіть найкращих батьків» пише «Мої!» © А. Маркус
Під час проектів і консультацій, часто, учасники задають питання про те, як виховувати дітей-підлітків.
Як побудувати довірливі відносини, як їх розуміти, як стати другом, як мотивувати?
Батьки виховують так, як було б для підлітка краще.
Але є і сам підліток, який відкрито і сміливо пізнає цей світ.
І цей світ він бачить своїми очима.
У рубриці «Запрошений гість» запитаємо професіонала в цій галузі Наталю Дичко - практикуючого психолога, психоаналітика, члена української асоціації психоаналізу, про ті нюанси, які важливо розуміти в вибудовуванні відносин з нашими вже трошки дорослими дітьми.

MotivationShots

Мотивація буває різною ...👌

MotivationShots

У цьому відео розповідаємо про те, де взяти енергію для мотивації і дії.

MotivationShots

🍊 Відео про те, чому нам важливо підвищувати рівень вібрацій. Приємного перегляду 🎬 😊

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 2 x 7 ?