ЗАХОДИ

Ми пропонуємо івенти під ключ: бізнес-конференції, корпоративні свята, форуми, командоутворювальні заходи. Географія проведення проектів – в Україні та за її межами.

Наші послуги:

  • Розробка сценаріїв

Ви організовуєте захід, та наразі немає ідеї, яку використати тематику чи в якому стилі його провести? Ми запропонуємо ідеї для вашої нової унікальної події. Завдяки сценарію і розробленому для вас механізму його реалізації ваш захід буде результативним від початку до кінця.

  • Підбір локацій

У нашому розпорядженні велика база локацій по всій території України.
Ми запропонуємо вам майданчики для реалізації заходів будь-якої складності й масштабу.

  • Подієвий кейтеринг

Ми співпрацюємо з найкращими кейтеринговими компаніями України.

  • Візуальна комунікація і дизайн

Ми розробляємо і виробляємо декорації будь-якої складності (банери, об’ємні фігури, декор локацій), друкарську продукцію (брендовану поліграфічну і рекламно-сувенірну) тощо.
Також ми можемо бути корисними у сфері графічного дизайну (створення та оформлення презентацій, візуалізацій, створення 3D-моделей, VR-, AR-контенту, світловий дизайн).

  • Відеосупровід

Команда професійних відео- та фотооператорів збереже ваші яскраві враження від івенту, які надовго лишатимуться джерелом приємних спогадів, а також їх може бути використано для розвитку вашого бізнесу.

  • Технічна підтримка

Наш досвід проведення заходів дозволяє виконати будь-який технічний райдер.
Ми надаємо найкраще сучасне технічне обладнання: складні сценічні конструкції, якісні звук та світло.

  • Хостес, модератори та аніматори

Ваших гостей упродовж усього заходу супроводжуватимуть та координуватимуть наші професійно підготовлені хостес, модератори та аніматори.

  • Артисти та ведучі

Ми запросимо для вас найкращих артистів і професійних ведучих, які відповідатимуть формату вашого заходу.

НАШІ ПРОЕКТИ

Новорічна вечірка «Всесвіт ASBIS»

Гості вечора телепортувалися у всесвіт ASBIS, де їх зустрічали інопланетні друзі, космічні розваги та кулінарні шедеври міжгалактичних шеф-кухарів. Астрологічний прогноз, прогноз на картах ТАРО, кришталева куля, фотографія власної аури, нумерологія, і навіть портал майбутнього – все це не залишило байдужим навіть тих, хто

Читати більше

Відкриття магазину СІЛЬПО у тематиці «Китайський Кіберпанк»

Разом із покупцями та гостями магазину, занурилися у світ наукової фантастики. У цьому жанрі події часто відбуваються у майбутньому, у техногенному чи віртуальному просторі, в якому розмиті межі між реальним та віртуальним світом. І, спираючись на тематику заходу, гості змогли:
– силою думки пересувати кулю

Читати більше

SILAGE WORKSHOP

В серпні для компанії LNZ Group проведено SILAGE WORKSHOP, під час якого аграрії змогли дізнатися про технології вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED для отримання високоякісного силосу.

Читати більше

ІНТЕЛЕКТ – ШОУ “ЧОРНЕ ТА БІЛЕ”. ЛІДЕРСТВО ОНЛАЙН

22 липня відбулося наше Інтелект-шоу «Чорне та Біле».
Напевно, не всі знають, що проект Інтелект-шоу був створений ще в 2015 році і після тривалої паузи, ми вирішили дати йому друге дихання. Не передати словами, як ми були раді вийти в офлайн, зібрати всіх разом і знову побачити наших гостей і їх посмішки!

Читати більше

SILAGE WORKSHOP ДЛЯ LNZ GROUP

Наприкінці серпня ознаменувався для команди BRIK consulting не тільки організацією першого в Україні «силосного воркшопу» для компанії LNZ Group, а й участю в зборі врожаю силосної кукурудзи та закладці силосної ями. В рамках самого заходу «силосного воркшопу» були продемонстровані всі

Читати більше

ASBIS 8 БЕРЕЗНЯ

Напередодні 8 березня, було організовано привітання для прекрасної половини колективу компанії ASBIS. В це жіноче та весняне свято ми оточили дівчат квітами, яскравими фарбами, чарівною музикою і подарували чудовий настрій. Приємні і несподівані

Читати більше

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ 2020 “WHITE SENSATION PARTY”

Напередодні Нового 2020 року, разом з компанією ASBIS Україна, в самому серці столиці, ми запалили в стилі White Sensation Party! Свято було наповнене різними сюрпризами, одним з яких був запрошений гість – Дзеркальний людина,

Читати більше

ПРЕС КОНФЕРЕНЦІЯ UNIVERSEED

У самому серці столиці, в одному з конференц – залів готелю HUYATT Regency, відбулася прес-конференція за участю керівництва LNZ Group і канадських партнерів Клер і Джон Кован. Також була організована пряма трансляція прес-конференції

Читати більше

TEAM BUILDING КАРТИНГ

Корпоративний чемпіонат з картингу – активний захід для любителів швидкості та адреналіну. Весняний суботній ранок – автодром «Чайка» … приємне сонечко, ритмічна музика та ароматна кава налаштовують на драйвовий

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 9 + 9 ?