ІНТЕЛЕКТ – ШОУ “ЧОРНЕ ТА БІЛЕ”. ЛІДЕРСТВО ОНЛАЙН

22 липня відбулося наше Інтелект-шоу «Чорне та Біле».
Напевно, не всі знають, що проект Інтелект-шоу був створений ще в 2015 році і після тривалої паузи, ми вирішили дати йому друге дихання. Не передати словами, як ми були раді вийти в офлайн, зібрати всіх разом і знову побачити наших гостей і їх посмішки!
Окрема подяка спікерам Олені Кропив’янській, Наталії Лукаш, Ігорю Сироватко, Юлії Каменєвій за те, що вони поділилися своїм досвідом, цінною, цікавою і корисною інформацією, надихнули і зарядили енергією на нові звершення. На заході ми говорили про портрет лідера онлайн, про його моделі поведінки, пріоритети і фокусах уваги в онлайн реальності.
Деякі цитати спікерів:
Олена Кропив’янська: «Перше – лідер повинен бути в ресурсі, лідер повинен знати себе. Йому важливо розуміти, що є цінним і бути здатним активно діяти, якщо лідер не в ресурсі результату не буде. Друге – це створення психологічного комфорту навколо себе, це критично важливо і створюється це не діями, а комунікаціями. Потрібно говорити, говорити, і ще раз говорити правильні речі і діяти в співвідношенні до того, що ти говориш».
Ігор Сироватко: «На кожну VUCA, є своя анти-VUCA
Volatility (Нестабільність) -> Vision (Бачення – сформуйте бачення РАЗОМ)
Uncertainty (Невизначеність) -> Understanding (Розуміння – відстежуйте поведінки і реакції)
Complexity (Складність) -> Clarity (Ясність – зосередьтеся на найважливішому, використовуйте енергію там, де це буде найбільш ефективно)
Ambiguity (Неоднозначність) -> Adaptability (Пристосування – сприяйте інновацій та підсилюйте гнучкість) »
Юлія Каменєва: «Команда очікує від лідера: постійну комунікацію, прозорість і план дій, а також план« Б » і допомогу, відповідно, модель дії лідера:
• Hands-on management
• Обіцянка – суворе виконання
• Дотримання всіх нових правил і процедур
• Постійне спілкування »
Наталія Лукаш: «Лідер, на сьогоднішній день, це служіння іншим людям.
Портрет лідера на сьогодні:
• Бути в теперішньому моменті з відкритим мисленням
• Знайти свої точки опори
• Людина, яка може допомогти собі – може допомогти іншим
• Навчитися керувати полярностями Здоров’я / Економіка; Безпека / Соціальність – Терапія змістом (В. Франкл)
• Є довга мета, наповнене сенсом – є шанс на виживання
• Нам всім треба хтось трохи більший, ніж ми, трохи більше стійкий ».
У підсумку всі гості інтелект-шоу відповіли на питання: «Яка ключова характеристика ефективного лідерства онлайн?» і завдяки віртуальній хмарі створили портрет лідера нової інформації.

Play
Slider

Наші проекти

КОМАНДА В ДІЇ

В рамках програми розвитку співробітників компанії «Сингента» проведено тренінг «Команда в дії». Інтерактивна взаємодія з групою, ситуаційні та ділові ігри та вправи, після проведення яких проводилося обговорення і аналіз, дозволило учасникам створити згуртовану атмосферу і емоційне зближення учасників команди

Читати більше

SILAGE WORKSHOP

В серпні для компанії LNZ Group проведено SILAGE WORKSHOP, під час якого аграрії змогли дізнатися про технології вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED для отримання високоякісного силосу.

Читати більше

БАГАТОМОДУЛЬНА ПРОГРАМА “ПІТЧИНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ”

Для компанії Цепелін проведено третій модуль навчання «Пітчинг- презентація» для менеджерів з продажів в рамках програми SALES HUB. В рамках проведеного тренінгу учасники змогли: -Структурувати і систематизувати досвід і знання учасників в створенні і проведенні пітчинг-презентації

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 8 + 8 ?