ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

LNZ Group вислювлює подяку BRIK consulting за успішну комплексну організацію B2B заходів для нашої компанії. Працівникам компанії BRIK вдається врахувати всі наші побажання, запропонувати креативні нестандартні рішення для реалізації задуманого, оперативно та якісно підготувати пропозицію та відмінно провести сам захід.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Сітібанк” висловлює подяку компанії BRIK consulting за довгострокову та продуктивну співпрацю в проведенні бізнес-тренінгів. Ми вдячні нашому партнеру і цінуємо те, що програми, які розробляються для наших співробітників, завжди підготовлені на базі практичних ситуацій в роботі банку і орієнтовані на актуальні цілі учасників тренінгу.

Програми, підготовлені і проведені командою BRIK consulting для співробітників компанії КОНТІ завжди ретельно підготовлені з урахуванням тактичних і стратегічних завдань. Заходи корисні та практичні. Тренінги запам’ятовуються учасникам живими вправами, яскравими дискусіями і надихаючою атмосферою.

У партнерстві з BRIK consulting ми провели комплексне навчання співробітників різних рівнів. У результаті навчання наші співробітники завжди отримують як набір практичних інструментів для щоденної роботи, так і позитивний заряд натхнення.

Ми з радістю готові рекомендувати ВRIК consulting як надійного і професійного партнера, який готовий ділитися власним досвідом і знаннями. Водночас канал СТБ із задоволенням готовий і надалі залучати компанію BRIK consulting до спільних проектів із розвитку бізнес-навичок у співробітників.

ПрАТ «Київстар» висловлює подяку консалтингово-тренінговій компанії BRIK consulting за внесок у навчання та розвиток співробітників компанії. У 2014 році тренери BRIK consulting розробили і провели серію заходів, в результаті яких було створено правила управління дистанційними командами та налагоджено ефективну крос-функціональну взаємодію.

Програми навчання BRIK consulting завжди підготовлено на базі практичних ситуацій бізнесу нашої компанії та орієнтовано на актуальні завдання учасників тренінгу. Індивідуальний підхід до потреб банку та висока клієнтоорієнтованість BRIK consulting забезпечують ефективність навчання. Ми можемо впевнено рекомендувати компанію BRIK consulting як надійного партнера у навчанні та розвитку персоналу.

Консультанти BRIK consulting створюють програми навчання з урахуванням особливостей робочих процесів, бізнес-процесів і актуальних завдань, які стояли перед учасниками навчання. Продумана підготовка тренінгових програм і професіоналізм тренерів сприяють результативності навчання.

Компанія Nielsen в Україні висловлює щиру подяку команді BRIK consulting за чудову роботу в рамках навчальних тренінгів «Майстер переговорів».

BRIK consulting ми цінуємо за виняткову увагу до нас як до клієнта, за розуміння специфіки нашого бізнесу і увагу до завдань, які стоять перед нами.

Компанія BRIK consulting y своїй роботі приділяе чимало уваги рівню внутрішньої мотивації учасників, їхньому ресурсному стану і емоційному настрою. Тренінги створюють позитивну і надихаючу атмосферу, дають можливість виявити і активізувати потенціал для розвитку! Охремо хочемо відзначити високий професіоналізм консультантів BRIK-consulting, які досконально розуміють специфіку нашого бізнесу та враховують ії у роботі.

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» висловлює щиру подяку консалтингово-тренінговій компанії BRIK consulting за високий рівень професіоналізму при проведенні тренінгу «Команда в дії», який відбувся у грудні 2013 року. Варто відзначити грамотний та компетентний підхід до створення програми з урахуванням потреб нашого банку.

Методи роботи BRIK consulting підтвердили свою корисність і ефективність на практиці: серйозна передтренінгова підготовка, розробка кейсів, заснованих на реаліях роботи компанії, післятренінговий супровід. На особливу увагу заслуговує емоційна атмосфера під час кожного тренінгу. Ми дякуємо BRIK consulting за довгострокову й продуктивну співпрацю.

Ми повністю задоволені якістю послуг, які надає компанія ВRIK consulting. Особливо хотілося б відзначити інноваційний підхід у роботі співробітників компанії, орієнтування на потреби клієнта і глобальне занурення у вирішення проблеми.

Хочу подякувати консалтингово-тренінговій компанії BRIK consulting за плідну співпрацю та партнерські відносини.

У партнерстві з BRIK consulting було проведено різні тренінгові програми, які вирізняються індивідуальним підходом до вимог компанії, побудовані з урахуванням особливостей нашого бізнесу, цілей і завдань, а також рівня професіоналізму учасників групи. Приємно, що атмосфера тренінгів сприяє сприйняттю інформації та навчання.

Консалтингово-тренінгова компанія BRIK consulting стала для нас професійним, орієнтованим на результат партнером. Завдяки роботі BRIK consulting наші співробітники отримують нові інструменти, які допомагають їм реалізовувати поставлені цілі.

Висловлюємо подяку компанії BRIK consulting і тренерам Раїсі Кулик і Ользі Габлюк за розробку і проведення тренінгових програм … З упевненістю можемо рекомендувати компанію BRIK consulting як надійного і професійного партнера у сфері корпоративного розвитку та навчання.

Від імені компанії «Європа Авто» дозвольте подякувати вам за плідну працю, проведену для нашої компанії. Саме завдяки зусиллям вашої компанії, креативному, інноваційному підходу вдалося побудувати ефективну систему продажів і створити мотиваційну програму для персоналу.

Ми провели проекти з навчання та розвитку персоналу з консалтингово-тренінговою компанією BRIK consulting. Особливості побудови програми і проведення тренінгу дають можливість розвинути професійні навички, перевести теоретичні знання у практичні вміння і сприяють особистісному зростанню учасників.

Компанія I-free висловлює подяку компанії BRIK consulting за проведення корпоративного заходу. Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі вашої команди наше свято вийшло яскравим, незвичайним, веселим і незабутнім.

Висловлюємо подяку компанії BRIK consulting і тренеру Рибніковій Олександрі за розробку і проведення тренінгу за програмою «Ефективні продажі». Мету, поставлену нашою компанією перед навчанням, було успішно досягнуто у повному обсязі. За підсумками роботи тренера було отримано виключно позитивні відгуки учасників, які відзначили практичну значимість тренінгу, доступність, зрозумілість і структурованість подання матеріалу, професіоналізм тренера.

Компанія Dentsply дякує компанії ВRIК consulting за плідну співпрацю та якісно проведений тренінг. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо ВRIК consulting як надійного партнера з навчання та розвитку персоналу.

Ми не помилилися, коли за підсумками тендера прийняли рішення співпрацювати з компанією BRIК consulting. Пізніше успішність проекту було відзначено представниками як української, так і данської сторін. Окремо було відзначено високий професіоналізм та відмінні практичні знання в сфері управління самого тренера, разом із чудовим володінням англійською мовою.

Методика, що застосовується тренером-консультантом Раїсою Кулик, вирізняється індивідуальним підходом до вимог замовника, побудована з урахуванням особливостей його бізнесу, цілей і завдань, що стоять перед замовником, а також бере до уваги склад і рівень професіоналізму членів його команди.

Компанія ВRIК consultiпg пропонує широкий спектр послуг для бізнесу і використовує комплексний підхід у роботі над проектами. В ході спільної роботи бізнес-тренери та консультанти компанії показали високий рівень професіоналізму, компетентності, розуміння завдань і цілей нашої компанії.

Компанія TV Sale висловлює подяку консалтингово-тренінгової компанії BRIK consulting і особисто Олександрі Рибніковій за плідну співпрацю в рамках навчання наших співробітників за програмою «Ефективні продажі по телефону». Ми продовжуємо працювати з BRIK consulting і можемо рекомендувати компанію як надійного професійного партнера.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» висловлює вдячність тренеру-консультанту Раїсі Кулик за багаторічну спільну роботу в сфері навчання і розвитку персоналу, зайнятого у продажах на різних рівнях. Кожен спільний проект відповідає завданням нашої компанії, а також ураховує побажання учасників і керівників, незалежно від того, на яких стадіях проекту вони сформульовані, що позитивно позначається як на процесі реалізації проектів, так і на їх результатах.

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 9 + 2 ?