Відео - поради від BRIK consulting

Перше враження

Уміння справити хороше враження при першій зустрічі - важливий діловий навик в бізнесі.☝🏻
Є вислів, і ви його чули, що у вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження. Справа в тому, що коли ви зустрічаєте людину, він складає перше враження про вас приблизно за чотири секунди, а остаточне враження формує протягом 30 секунд з початку контакту.
І в цьому відео я з вами поділюся інформацією, які рекомендації дотримуватися, для того, щоб про Вас складалося якнайкраще враження!

Самосаботаж

Ми зібрали для вас ряд ознак, які допоможуть зробити крок до самоусвідомлення і припинити ваш внутрішній саботаж мирним шляхом. Саботувати можна не тільки щось зовнішнє, а й власне щастя і розвиток. Зізнатися собі в цьому зазвичай важко, тому більшість придумують собі якісь заняття на заміну.

Ділові зустрічі в ресторані

На сьогоднішній день дуже популярні ділові зустрічі або переговори, які проходять в кафе або ресторані. І для того, щоб зробити таку зустріч максимально ефективною, слід знати деякі правила ділового етикету.

Дрес-код "Business casual" для жінок

У цьому відео ми розберемо що таке бізнес-кежуал (business casual) дрес-код і покажемо кілька варіантів відповідних образів. Це стандартний дрес-код для багатьох сучасних офісів. Хоча правила і вимоги можуть варіюватися в залежності від конкретних робочих місць. Бізнес-кежуал традиційно позначає відповідний для офісу наряд, який виглядає діловим, але не надмірно офіційним, для цього, можна комбінувати класичні речі з більш повсякденними елементами.

Як правильно приймати подарунки

Подарунки можна і потрібно робити при вітанні, за певною нагодою, в знак подяки або вибачення. Також приємний і незабутній подарунок може бути і без приводу. Адже подарунки люблять всі, але, можливо, не всі точно знають, як приймати їх. Сучасний етикет передбачає певні правила, і в цьому відео ми поділимося з вами як правильно приймати подарунки.

Основні правила ділового листування

Досить часто перший контакт в діловому світі починається з письмових комунікацій - ділових листів. 📥 Але якщо воно буде написано без дотримання правил етикету ділового листа, то ті контакти, які ледь ледь зародилися контакти можуть зійти нанівець, і ви втратите клієнта або ділового партнера. ☝🏻 І сьогодні, в нашій рубриці відео рад від BRIK Consulting, ми розповімо про основні правила, яких варто дотримуватися, при веденні ділової переписки 📩

Відео поради від BRIK consulting! Правила телефонного етикету на роботі

Відео - Етикет. Як правильно проводити відеодзвінки і відеоконференції в домашніх умовах.

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 4 + 4 ?