SILAGE WORKSHOP

В серпні для компанії LNZ Group проведено SILAGE WORKSHOP, під час якого аграрії змогли дізнатися про технології вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED для отримання високоякісного силосу.

Фахівці компанії LNZ Group у партнерстві з компаніями, які спеціалізуються на найінноваційніших рішеннях у кормовиробництві, надали максимально відкриту інформацію про технології вирощування та заготівлі якісного силосу для ефективного тваринництва.

Поки учасники насолоджувалися концертною програмою на гала вечері, було проведено заміри ключових показників врожайності гібридів силосної кукурудзи. Після чого були презентовані результати врожайності і обраний переможець, який зробив вірні ставки.

Play
Slider

Наші проекти

МЕНЕДЖМЕНТ. УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ

Було проведено триденний тренінг для керівників структурних підрозділів Державної установи «Академія патрульної поліції» за підтримки регіонального програмного офісу ICITAP.

Читати більше

Багатомодульна програма для співробітників CORTEVA

У рамках програми розвитку співробітників проведено серію тренінгів:
«Менеджмент. Управління командою»
«Пітчінг-презентація»

Читати більше

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ

У рамках програми розвитку співробітників відділу продажів компанії проведено тренінг «Результативні переговори»
Основний фокус був спрямований на розкриття комунікативно-переговорного потенціалу та формування необхідних навичок для ведення переговорів.
У рамках проведеного тренінгу учасники спромоглися:

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 2 x 1 ?