МАРКЕТИНГ ДЛЯ ПРОДАКТ МЕНЕДЖЕРІВ

Багатомодульна програма навчання «Маркетинг для продакт-менеджерів»
Продакт-менеджери компанії “Ерідон” пройшли багатомодульну програму навчання з маркетингу.
У рамках навчання учасники сформували уявлення про сучасну концепцію ефективного цільового маркетингу, отримали комплексне розуміння основних розділів маркетинг плану, а також відпрацювали на практиці ефективне застосування ключових інструментів «управління продуктом».
Отримані знання та навички посилили мотивацію співробітників до роботи та їхнього професійного розвитку.

Наші проекти

Новорічна вечірка «Всесвіт ASBIS»

Гості вечора телепортувалися у всесвіт ASBIS, де їх зустрічали інопланетні друзі, космічні розваги та кулінарні шедеври міжгалактичних шеф-кухарів. Астрологічний прогноз, прогноз на картах ТАРО, кришталева куля, фотографія власної аури, нумерологія, і навіть портал майбутнього – все це не залишило байдужим навіть тих, хто

Читати більше

Відкриття магазину СІЛЬПО у тематиці «Китайський Кіберпанк»

Разом із покупцями та гостями магазину, занурилися у світ наукової фантастики. У цьому жанрі події часто відбуваються у майбутньому, у техногенному чи віртуальному просторі, в якому розмиті межі між реальним та віртуальним світом. І, спираючись на тематику заходу, гості змогли:
– силою думки пересувати кулю

Читати більше

Код синергії команди Customer Service

В рамках Customer Service Week для співробітників підрозділу Суstomer Care компанії CORTEVA була проведена бізнес-симуляція Код синергії.
В результаті учасники відпрацювали внутрішньокомандну взаємодію в оперативному режимі, проаналізували швидкість адаптації командної взаємодії в умовах середовища

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 9 x 9 ?