МАЙСТЕРНЯ МЕНЕДЖМЕНТУ

Проведено тренінг «Майстерня менеджменту» – З 26 по 28 січня в стінах Академії 🏛пройшов четвертий етап тренінгу, який провели експерти компанії BRIK consulting за підтримки Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP).
«Майстерня менеджменту» – тема тренінгу, заснована на знаннях, отриманих на попередніх заняттях, практичне застосування їх в реальній роботі керівника.
Тренери зробили акцент на розробці ефективної роботи над створенням свого проекту, чек-листа, який допомагає якісно спланувати і управляти його успішною реалізацією, звернули увагу на емоційну компетентність керівника і відповідно використання її у своїй практиці.
Учасники дізналися про резонансний стиль емоційного лідерства, як бути тією людиною, яка дає заряд своїй команді, успішно веде її вперед.
Такі тренінги, з правильним поєднанням ігор, вправ та інформації, спонукають учасників взаємодіяти один з одним, запам’ятовувати необхідну інформацію, розвивати логіку, мислення і діяти командою, в якій існує взаємна, відповідальність, згуртованість.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші проекти

МАЙСТЕРНЯ МЕНЕДЖМЕНТУ

При підтримці Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування ICITAP, провели четвертий етап тренінгу

Читати більше

БАГАТОМОДУЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ZEPPELIN

Проведена багатомодульна програма навчання для співробітників відділу продажів компанії «ZEPPELIN»:

Читати більше

СТАТЕГІЧНА СЕСІЯ

Проведена стратегічна сесія для компанії «АГРОХІМ ТЕХНОЛОГІЇ» .Команда визначила бачення і напрямок розвитку компанії на 3 роки і розробила план реалізації стратегії по досягненню цілей 2021 року. Завдання сесії були:

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    9 x 15 ?