КОКТЕЙЛЬ ЗАЛУЧЕНОСТІ: ПРИГОТОВЛЕНИЙ І ВИПИТИЙ!

Коктейль залученості відбувся! Дякуємо усім за цей чудовий літній вечір у теплій компанії з BRIK consulting, HR-Universe, усіма нашими чудовими партнерами, старими і новими друзями і колегами – тепер уже сформованими зірками інтелект-шоу «Чорне та Біле» 🙂

Дякую Наталії Лукаш за незмінний професіоналізм найвищого рівня, за хвилю позитивної енергії і краси, відкритість і готовність ділитися своїм досвідом, знаннями, рекомендаціями.

Дякуємо нашим друзям: Антоніні Гнатюк, Наталії Соловей, Вікторії Бузовій за допомогу у проведенні заходу. Дякуємо усім учасникам за двістівідсоткову залученість!

Упевнені, що винайдені рецепти коктейлів залученості ви вже використовуєте у роботі, і що ваша залученість і любов до своєї справи вже знаходить відгук як у ваших командах, так і в компаніях.

До нових зустрічей на нашому інтелект-шоу «Чорне та Біле»!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Наші проекти

МЕНЕДЖМЕНТ. УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ

Було проведено триденний тренінг для керівників структурних підрозділів Державної установи «Академія патрульної поліції» за підтримки регіонального програмного офісу ICITAP.

Читати більше

Багатомодульна програма для співробітників CORTEVA

У рамках програми розвитку співробітників проведено серію тренінгів:
«Менеджмент. Управління командою»
«Пітчінг-презентація»

Читати більше

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ

У рамках програми розвитку співробітників відділу продажів компанії проведено тренінг «Результативні переговори»
Основний фокус був спрямований на розкриття комунікативно-переговорного потенціалу та формування необхідних навичок для ведення переговорів.
У рамках проведеного тренінгу учасники спромоглися:

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 7 x 2 ?