ЕФЕКТИВНА ДІЛОВА КОМУНІКАЦІЯ

Серія тренінгів пройшла для співробітників Суstomer Care компанії Porsche Ukraine.
У рамках навчання учасники тренінгу розвинули вміння правильно спілкуватися з незадоволеними Клієнтами в салоні, листуванні та по телефону.
Співробітники компанії Porsche освоїли технологію ефективної роботи з запереченнями, відпрацювали вміння працювати з емоційною напругою своєю та співрозмовника, крім того, відпрацювали алгоритм та техніки протистояння силовому тиску та маніпуляції, переведення розмови в конструктивне русло.
На тренінгах були промодельовані дії учасників у типових ситуаціях взаємодії із незадоволеними Клієнтами на основі реальних кейсів Компанії.

Play
Slider

Наші проекти

Новорічна вечірка «Всесвіт ASBIS»

Гості вечора телепортувалися у всесвіт ASBIS, де їх зустрічали інопланетні друзі, космічні розваги та кулінарні шедеври міжгалактичних шеф-кухарів. Астрологічний прогноз, прогноз на картах ТАРО, кришталева куля, фотографія власної аури, нумерологія, і навіть портал майбутнього – все це не залишило байдужим навіть тих, хто

Читати більше

Відкриття магазину СІЛЬПО у тематиці «Китайський Кіберпанк»

Разом із покупцями та гостями магазину, занурилися у світ наукової фантастики. У цьому жанрі події часто відбуваються у майбутньому, у техногенному чи віртуальному просторі, в якому розмиті межі між реальним та віртуальним світом. І, спираючись на тематику заходу, гості змогли:
– силою думки пересувати кулю

Читати більше

Код синергії команди Customer Service

В рамках Customer Service Week для співробітників підрозділу Суstomer Care компанії CORTEVA була проведена бізнес-симуляція Код синергії.
В результаті учасники відпрацювали внутрішньокомандну взаємодію в оперативному режимі, проаналізували швидкість адаптації командної взаємодії в умовах середовища

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    What is 5 + 3 ?