Завершилася програма навчання для команди продавців компанії Schneider, присвячена ефективним переговорам «Майстер переговорів».
У рамках навчання ми пройшлися по основних етапах переговорного процесу з акцентами на етапах виявлення та формування потреб, на аргументації, роботі з запереченнями. Учасники навчання розглянули блок, присвячений маніпуляціям, а також розібралися, як переводити переговори з маніпулятивних у конструктивне ділове русло з переходом до win-win.
Особливістю тренінгу була величезна кількість практики і три кейси, два з яких – реальні ситуації з роботи учасників тренінгу. Завдяки цим кейсам ми розглянули певні ситуації з точки зору відпрацювання і формування нових навичок учасників навчання. Проаналізувавши кейси, учасники змогли побачити як сильні ходи у переговорах, так і моменти, які необхідно враховувати в переговорному процесі для досягнення кращих результатів.

