Секрети успіху відомих підприємців

Картинки по запросу успех солнце

Якщо ви плануєте запускати свій стартап або шукаєте натхнення, яке допоможе вам розвинути різні сфери вашого життя, то ці вислови відомих підприємців допоможуть вам зосередитися на справді важливих речах і покажуть, яку силу має саме лише прагнення досягнути успіху.

Нолан Бушнелл, засновник Atari

«Багато людей мають власні ідеї, проте лише дехто з них робить вже сьогодні певні кроки, щоб втілити їх у життя. Не завтра. Не наступного тижня. А саме сьогодні! Справжній підприємець – це той, хто діє, а не той, хто мріє.»

Нолан Бушнелл був залучений у роботу більш ніж 20 компаній. В даний час він є головою і співзасновником Brainr.

Марк Цукерберг, засновник Facebook

«Якщо ви з захопленням працюєте над речами, що вам подобаються, то вам не обов’язково мати генеральний план, який показуватиме, як ці речі працюватимуть.»

Марк Цукерберг відомий як один із засновників Facebook, і він також запустив проект Internet.org з метою допомогти п’яти мільярдам людей у всьому світі отримати доступ до Інтернету.

Джон Ремптон, засновник Blogging.org, PPC.org, Due.com і Pixloo

«Ви можете сказати що завгодно і кому завгодно, але від того, як ви це скажете залежатиме реакція людей.»

Джон Ремптон – підприємець, відомий інвестор і письменник, який зробив значний вклад в The Huffington Post, Entrepreneur and Forbes. Найбільший його бізнес проект – due.com.

Говард Шульц, генеральний директор Starbucks

«Насправді, на відміну від більшості сформованих думок, мрія більш практична і досяжна, а ризик – безпечніший.»

Говард Шульц відомий тим, що напоїв весь світ кавою. До того ж він був директором Square, Inc. і власником Seattle SuperSonics з 2002 – 2006 року.

Стів Джобс, співзасновник і колишній генеральний директор Apple

«Нагадування про те, що я скоро помру є найважливішим інструментом, з яким я коли-небудь стикався. Він допомагає мені приймати складні рішення. Тому що все інше – чужа думка, гордість, страх перед провалом – все це – ніщо. Перед обличчям смерті, залишається лише те, що дійсно важливо. Близька смерть – це найкращий вихід із пастки страху втратити щось. Ти вже голий. Тому немає причин не слідувати своєму серцю.»

Джим Рон, колишній віцепрезидент Nutri-Bio

«Справжній керівник, повинен бути сильним, а не грубим; добрим, а не слабким; сміливим, а не залякувати підлеглих; поміркованим, а не ледачим; скромним, а не боягузом; бути впевненим у собі, а не зарозумілим; мати почуття гумору, але без дурощів»

Есте Лаудер співзасновниця компанії Estée Lauder

«Я стала успішною, не завдяки мріям чи думкам про успіх. Я досягла успіху важкою працею.»

Томас Едісон, засновник Edison Electric Light Company

«Я ніколи не брався за ті винаходи, які не спростили життя інших. Я розумів, що потрібно світу і я винаходив це.»

Томас Едісон удосконалив телеграф, телефон, кіноапаратуру, розробив успішний варіант електричної лампи, винайшов фонограф. У 1928 році нагороджений вищою нагородою США Золотою медаллю Конгресу.

Калум Міттерер засновник Peak Nootropics

«Управління нашими думки і поведінкою – це найважливіший фактор успіху. Все інше – це просто переваги над людьми, які не використовують ці здібності».

Каллум Міттерера, 26-річний підприємець, є одним з кращих онлайн продавців в діловому світі на сьогоднішній день.

Сер Річард Бренсон, засновник Virgin Group

«Не соромтесь своїх невдачах, вчіться на них і починайте все заново.»

Річард Бренсон втілював свої бізнес-ідеї в життя, з 16 років. Бренсон брав участь у кількох гуманітарних місіях і був учасником численних телевізійних шоу і фільмів

Надхнення вам у досягненні нових вершин!

Наші проекти

БАГАТОМОДУЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ZEPPELIN

Проведена багатомодульна програма навчання для співробітників відділу продажів компанії «ZEPPELIN»:

Читати більше

СТАТЕГІЧНА СЕСІЯ

Проведена стратегічна сесія для компанії «АГРОХІМ ТЕХНОЛОГІЇ» .Команда визначила бачення і напрямок розвитку компанії на 3 роки і розробила план реалізації стратегії по досягненню цілей 2021 року. Завдання сесії були:

Читати більше

МАЙСТЕРНЯ МЕНЕДЖМЕНТУ

Проведено тренінг «Майстерня менеджменту» – З 26 по 28 січня в стінах Академії 🏛пройшов четвертий етап тренінгу, який провели експерти компанії BRIK consulting за підтримки Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP).

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ

    4 + 17 ?